TÁBOŘIŠTĚ BOREČEK

Aktuality

 

Ahoj vodáci, cyklisti, turisti, motorkáři, karavanisty... zkrátka všichni, kteří rádi cestujete a nepotřebujete ke spaní hotely.

Na Velký pátek jsme spustili nové webové stránky tábořiště. Najdete zde spoustu informací týkajících se ubytování, nabídky občerstvení a také aktuality.

Oznámením hejtmana Libereckého kraje dochází pro území celého okresu Česká Lípa od 24. srpna 2018 od 14:00 hodin ke zrušení platnosti opatření se zvýeným nebezpečím vzniku požáru.

Na základě oznámení hejtmana Libereckého kraje platí pro území celého okresu Česká Lípa od 26. července 2018 od 12:00 hodin zákaz:

Ahoj kamarádi,

přes tuto zimu jsme pro vás vybudovali nové občerstvení s rozsáhlým zastřešením, toaletami a sprchami. Přejeme vám příjemné prožití vaší výpravy na Ploučnici.

Ahoj kamarádi,

v těchto dnech jsme pro vás zastřešili posezení u kiosku. Konečně bude kde se schovat v případě deště viz foto.

Tábořiště

30.05.2011

Zlehka jsme začali dodržovat nějaký pořádek na Borečku. Bohužel se nám nepodařilo a asi tuto sezonu ani nepodaří přivést elektřinu. Alespoň si zachováme kouzlo nezávislosti na civilizaci a vychutnáme večery při ohni.

Po krátkém odskočení na Vltavu pokračujeme v přípravách na zprovoznění vodáckého tábořiště. Dneska jsme položili betonové základy, na kterých bude v polovině příštího týdne umístěna buňka viz. foto.

Ahoj kamarádi,

v letošním roce chceme konečně vybudovat jednoduché vodácké tábořiště. Po několika letech, kdy jsme po vás uklízeli odpadky, chceme zprovoznit stánek s občerstvením, postavit alespoň dva suché záchody a zavést pár základních pravidel.